Szklane butelki dla niemowląt od znanych producentów

Zestaw butelek jednorazowych

Mleko matki jest najważniejszym źródłem pożywienia dla niemowlęcia. Ma ono wiele witamin, składników odżywczych, a do tego tworzy naturalną barierę ochronną u dziecka. Nie ma się więc czemu dziwić, że każda matka chce karmić swoje dziecko w ten sposób. Przychodzi jednak czas, gdy dieta dziecka powinna zostać rozszerzona, wtedy trzeba się zaopatrzyć w porządną butelkę do picia dla dziecka i w odpowiednie mleko modyfikowane.

Ogromny wybór butelek dla niemowląt

Chcąc kupić porządną butelkę dla niemowlęcia, trzeba zwrócić uwagę na jakość jej wykonania, materiał z jakiego została stworzona i na jej producenta. Niektórzy producenci zasłynęli właśnie dlatego, że ich tworem są butelki wysokiej jakości, w pełni bezpieczne dla dziecka. W takie butelki trzeba się zaopatrzyć, jeśli chce się dziecku dostarczyć to co najlepsze. Do wyboru są butelki z tworzywa sztucznego i szklane butelki dla niemowląt.

Czy szklane butelki są lepsze?

Zdecydowanie można stwierdzić, że szklane butelki dla niemowląt są o wiele lepsze i pożyteczniejsze niż ich plastikowa wersja. Butelki ze szkła dla niemowląt przede wszystkim są odporne na niskie i wysokie temperatury. Można w nich podawać dziecku napoje o różnej temperaturze, do tego bez problemu można je myć w zmywarce, co w przypadku butelek plastikowych jest niemożliwe.

szklane butelki dla niemowląt

Butelki o różnej pojemności

Warto też zwrócić uwagę na to, że szklane butelki dla niemowlęcia są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki temu mają one różne pojemności. Można się zaopatrzyć w większą butelkę na mleko i nieco mniejszą na wodę czy herbatkę. Niemowlę pije nie tylko mleko, ale też różne napoje, które gaszą jego pragnienie. Szklane butelki są bardziej sterylne od plastikowych, nie wyślizgują się z rąk i łatwo się je trzyma. Jak widać mają same zalety, które doceniają rodzice niemowlaków.