Stosowany w kosmetyce dermapen – Białystok

Dermapen to narzędzie kosmetyczne, które można wykorzystać do usuwania cieni i zmarszczek wokół oczu. Istnieje już od jakiegoś czasu, ale jego popularność dopiero teraz zaczyna rosnąć. Dermapen to nowe urządzenie, które pomaga w odmładzaniu skóry, przeciwdziała starzeniu się, a nawet zapobiega trądzikowi. Może pomóc pozbyć się zmarszczek, cieni i plam starczych. Urządzenie wykorzystuje energię świetlną do rozbicia kolagenu w skórze, aby mógł zostać wchłonięty przez organizm i wspomóc gojenie.

Zalety dermapenu

Dermapen wykonany w Białymstoku (https://drstawowska.pl/dermapen-(mikronakluwanie),112.html) pomaga uzyskać gładką, czystą skórę, usuwając nierówności i drobne zmarszczki na powierzchni twarzy, rozkładając kolagen w celu wchłonięcia go do ciała. Dermapen to narzędzie służące do usuwania zewnętrznej warstwy skóry na twarzy, zwanej naskórkiem. Dermapeny stosowane są przez dermatologów i estetyków w celu usuwania powierzchownych niedoskonałości skóry, takich jak blizny potrądzikowe, piegi, plamy starcze. Dermapensy są również używane przez chirurgów kosmetycznych do niektórych drobnych zabiegów, takich jak peelingi chemiczne lub resurfacing laserowy. Dermapen to narzędzie dermatologiczne przeznaczone do stosowania na twarzy lub ciele, które w bezpieczny sposób usuwa nadmiar skóry przy minimalnym uszkodzeniu zdrowej tkanki.

dermapen

Szerokie zastosowanie dermapenu

Dermapen może być stosowany na różne obszary twarzy, w tym na blizny potrądzikowe i zmarszczki, a także na inne obszary ciała, takie jak rozstępy, cellulit i nadmierne złogi tłuszczu. Sprzęt wykorzystuje technologię mikroprądową do stymulacji produkcji kolagenu. Dermaplaning, czyli termin na używanie dermapena, istnieje od lat 80. XX wieku i staje się coraz bardziej popularny w ostatnich latach. Może być stosowany na wszystkich rodzajach skóry i może pomóc w wygładzeniu powierzchni skóry i blizn oraz zmarszczek.