Laktator Ameda – kiedy pomyśleć o zakupie laktatora

Laktator Ameda

Okres karmienia piersią jest niezwykle ważny, zarówno dla poprawnego rozwoju i zdrowia dziecka, ale oprócz tego ma również pozytywny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu każdej mamy. Udowodniono, że karmione piersią dziecko, jest zdecydowanie bardziej odporne, w związku z tym, choruje mniej niż dziecko karmione pokarmem syntetycznym. Karmiąca mama natomiast, zdecydowania rzadziej zapada na depresję poporodową i zdecydowanie szybciej wraca do formy, niż mama która zrezygnowała z karmienia.

Kiedy potrzebny jest laktator?

Czasami, chociaż bardzo chcemy karmić piersią, nie jest to niestety możliwe. Sytuacje takie ciężko zaplanować i może mieć na nie wpływ wiele, różnych czynników. Może do tego dojść w przypadku cesarskiego cięcia, gdy organizm mamy reaguje z opóźnieniem i czasami, szczególnie na początku, miewa problemy z wytwarzaniem mleka. Dodatkowy problem to potencjalna separacja dziecka – w takiej sytuacji jedynym wyjściem jest pobudzenie i podtrzymanie produkcji mleka za pomocą laktatora.

Laktator przyda się w tej, ale także w wielu innych sytuacjach, w których niemożliwe jest bezpośrednie podawanie pokarmu. Na przykład wtedy, gdy młoda mama potrzebuje snu. W takiej sytuacji, bez problemu, można odciągnąć pokarm laktatorem i poprosić partnera, by podał go dziecku, gdy nadejdzie pora karmienia. Więcej informacji znajduje się na stronie MilkLab.pl.

Laktator Ameda

Laktator Ameda – dlaczego warto?

Firma Ameda to przodujący producent laktatorów z USA. Firma dba o komfort i bezpieczeństwo mam, oferując produkty najlepszej jakości. W ofercie firmy znajdziemy lejki w rozmiarze S, L oraz XXL oraz wkładki redukujące do rozmiaru XS, M i XL . Szeroki wybór produktów pozwala na dopasowanie idealnego laktatora, bez względu na budowę anatomiczną czy rozmiar piersi karmiącej mamy. Laktatory Ameda to produkty sprawdzone przez wiele kobiet na całym świecie, a ich obsługa jest prosta i nie sprawia najmniejszych trudności.